تلفن تماس : 88523208 

iranian flag graphic    

آدرس: تهران، خیابان شهید بهشتی ، خیابان پاکستان ، کوچه چهارم ، پلاک 12

10 دستگاه واگن دو محوره ساخت شرکت واگن پارس تحویل داده شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت واگن پارس ، به نقل از مدیر عامل این شرکت با همت و تلاش کارگران تعداد 10 دستگاه از واگن های دو محوره شرکت پویا ترابر پیشتاز ، روز دوشنبه مورخه 1400/03/24 تحویل نماینده کارفرما و راه آهن جمهوری اسلامی گردید.

لازم به ذکر است با تحویل این 10 دستگاه ، تعداد تولیدات واگن های باری واگن پارس مپنا در سال 1400 بالغ بر 20 دستگاه گردید.

مراسم تودیع و معارفه مدیران عامل شرکت واگن پارس باحضور مدیر عامل گروه مپنا

 

به گزارش روابط عمومی شرکت واگن پارس ضمن برگزاری مراسم بازدید دکتر علی آبادی مدیر عامل گروه مپنا از این شرکت آیین تودیع و معارفه مدیران عامل واگن پارس نیز برگزار شد.
در این مراسم از سالها زحمات مهندس محمدرضا مختاری که همت و تمام تلاش خود را در جهت حفظ شرکت واگن پارس بکار بستند تقدیر و تشکر بعمل آمده و سکان هدایت این شرکت بزرگ که در پایتخت ریلی کشور قراردارد برای پیمودن مسیر پیشرفت و توسعه روزافزون به دست توانمند مهندس ملانژاد از مدیران مجرب و لایق صنعت ریلی کشور سپرده شد.

بازدید مدیر عامل گروه مپنا از شرکت مادر تخصصی واگن پارس

6X7A1619به گزارش روابط عمومی شرکت واگن پارس مپنا ، دکتر عباس علی‌آبادی روز یکشنبه از شرکت واگن‌‌ پارس بازدید کرد و ضمن تاکید بر نوسازی تجهیزات و عوامل تولید این واحد واگن‌سازی افزود : شرکت واگن‌پارس مپنا به لحاظ ساختاری مشکل چندانی ندارد و با توجه به استقرار شرکت‌های ماشین‌سازی و آذرآب در مجاورت این واحد می‌توان از ظرفیت آن‌ها برای بالندگی و نوسازی تجهیزات واگن‌‌ پارس استفاده کرد...

ادامه مطلب...

تولید لکوموتیو پارس-۳۳ در داخل کشور

p291محمد رضا مختاری مدیر عامل شرکت واگن پارس گفت:قرارداد پروژه لوکوموتیو پارس 33 از اوایل سال جاری آغاز شد و در اوایل آذر ماه نیز تولید اولین لوکوموتیو به اتمام رسید و تحویل راه آهن شد.

مختاری با بیان اینکه لوکوموتیو ساخته شده توسط شرکت واگن پارس در قیاس با لوکوموتیوهای روز دنیا تقریبا 50 درصد صرفه جویی ارزی برای کشور دارد افزود: تجهیزات و استراکچر این پروژه ساخت داخل است و سفارش 10دستگاه به این شرکت داده شده است امسال چهار دستگاه تولید خواهد شد که تمامی استراکچر فلزی آن بومی و حدود 80 درصد باقی تجهیزات نیز داخلی است.

ادامه مطلب...

تولید تعداد ۶۴ دستگاه واگن باری و مسافری در سال جهش تولید

در ۴ ماهه نخست امسال ۶۴ واگن باری و مسافری در شرکت واگن پارس تولید و از سوی شرکت‌های بهره‌بردار در خطوط ریلی کشور به کار گرفته شدند.
جناب آقای محمدرضا مختاری مدیرعامل شرکت واگن پارس در مصاحبه با خبرگزاری ایرنا گفت : ۶۰ دستگاه از واگن‌های تولید شده در شرکت واگن‌پارس از نوع باری و چهار دستگاه دیگر نیز از نوع مسافری هستند که همه آنها به شرکت‌های بهره‌بردار تحویل شده است.

ادامه مطلب...

معرفی شرکت واگن پارس در برنامه تلویزیونی قهرمان تولید

شرکت واگن پارس بزرگترین تولید کننده صنایع ریلی کشور
برنامه تلویزیونی قهرمان تولید با  موضوع معرفی توانمندی های شرکت های داخلی و در جهت معرفی تولیدات ملی

حمایت از چرخه تولید در شرکت واگن پارس

رئیس کل دادگستری استان مرکزی: حضور مجموعه قضایی استان در صنایعی مانند شرکت واگن پارس به معنای حمایت حقوقی و قضایی از چرخه تولید است.

حمایت از چرخه تولید در واگن پارس به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ مرکز اراک؛ حجت الاسلام عبدالمهدی موسوی در جریان بازدید از شرکت واگن پارس و نشست با مدیران و نمایندگان کارگران این شرکت گفت: حضور مجموعه قضایی استان در صنایع مانند شرکت واگن پارس به معنای حمایت حقوقی و قضایی از چرخه تولید است ، کارگران ستون فقرات تولید هستند و این حمایت کامل را از آنان خواهیم داشت.

ادامه مطلب...

اولین مصاحبه وزیر محترم راه و شهرسازی در سال جهش تولید در زمینه ناوگان حمل و نقل ریلی

esآقای مهندس محمد اسلامی وزیر محترم راه و شهرسازی طی برنامه تلویزیونی در شبکه دو سیما فرموند : با توجه به منویات مقام معظم رهبری در رابطه با نام گذاری سال 1399 به نام سال جهش تولید، اولین نگاه ها به سمت صنعت و تولید محصولات صنعتی می باشد . شایان ذکر است درسال گذشته برای اولین بار بیشترین حجم لکوموتیو ، واگن باری ، مسافری و ... در اختیار شرکت های حمل و نقل ریلی قرار گرفته است .

ادامه مطلب...

شکستن رکورد تولید واگن در سال رونق تولید در شرکت واگن پارس پس از گذشت 21 سال

1233مدیرعامل شرکت واگن پارس در گفتگو با خبرنگاران گفت: شرکت واگن پارس در سالی که از طرف مقام معظم رهبری سال رونق تولید نامگذاری گردید، تعداد 522 دستگاه انواع واگن باری و مسافری را تولید و به ناوگان حمل و نقل ریلی کشور تحویل داده است. این تعداد واگن شامل 8 دستگاه واگن مسافری، 514 دستگاه واگن باری می باشند. 
محمدرضا مختاری، افزود: تولید این تعداد واگن در این واحد تولیدی در 21 سال گذشته بی سابقه بوده چرا که آخرین آمار ثبت شده در سوابق شرکت تولید حدود 500 دستگاه، در سال 1377 بوده است.

ادامه مطلب...

قرارداد بازسازی ۵۵ واگن مسافربری در شرکت واگن پارس منعقد شد

مدیرعامل شرکت واگن‌پارس گفت: قرارداد بازسازی و تعمیراساسی ۵۵ واگن مسافربری بین شرکت مسافربری رجاء با این واحد تولیدی منعقد شد و عملیات اجرایی آن نیز به زودی آغاز می‌شود.

«محمدرضا مختاری» روز یک‌شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این قرارداد بر اساس تبصره ۱۸ قانون بودجه منعقد شده که بر این اساس دولت هزینه بازسازی واگن‌های مسافری و همچنین ساخت چند واگن جدید را به صورت تسهیلات به شرکت بهره‌بردار(رجاء) پرداخت و این شرکت نیز هزینه ساخت و بازسازی را به واگن‌سازی پرداخت می‌کند.

ادامه مطلب...